Fotowoltaika
dla domu

Profesjonalne doradztwo, pomoc przy finansowaniu, szybki montaż, całodobowa opieka!

Promocje

Darmowy prąd ze słońca, do końca roku! Skorzystaj z Naszej promocji - do 31.12.2020 zamów instalację PV o mocy powyżej 4kW, a dodatkowy kW otrzymasz od Nas gratis!

Inteligentne gniazdko WiFi monitorujące zużycie energii GRATIS do każdej instalacji!

Wspieramy Nasz Kraj! Do końca roku kup instalację od 2,5 kW do 4 kW a dodatkowy panel fotowoltaiczny otrzymasz za darmo!

Z nami zyskujesz

niezależność

Niezależność

Uwolnij się od rachunków za energię elektryczną, stań się niezależny od podwyżek cen prądu. Wspólnie z Nami wykorzystaj słońce, aby pracowało dla Ciebie. Lokaty w banku oferują średnio zysk 0,81%, a Twoja instalacja zarabia ponad 13% rocznie!

oszczędność

Oszczędności

Właściwie dobrana instalacja fotowoltaiczna pozwoli w pełni pokryć Twoje zapotrzebowanie na energię elektryczną. Zapomnij o płaceniu za prąd, a zaoszczędzone pieniądze zainwestuj, lub zrób prezent swoim bliskim!

bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Najwyższej jakości komponenty, autoryzowani dystrybutorzy, certyfikowani specjaliści - wybierając Nas możesz spać spokojnie. Instalacja zwraca się w około 5-7 lat, a Nasza najniższa gwarancja w pakiecie Foton SMART to 15 lat!

ekologia

Ekologia

Zbuduj razem z Nami lepsze jutro! Od Twojej decyzji zależy jakim powietrzem będą oddychały Nasze dzieci i wnuki. Na bieżąco monitoruj ekwiwalent ilu posadzonych drzew, lub spalonych wagonów węgla wyprodukowała Twoja instalacja.

nowoczesność

Nowoczesność

Dołącz do energetycznej rewolucji XXI wieku! Wybierając Nas dostajesz możliwość ciągłej obserwacji pracy instalacji, ilości wyprodukowanej energii, a także pełnej automatyzacji! Poczuj powiew świeżości z produktami zdobywającymi międzynarodowe nagrody!

wygoda

Wygoda

Instalacja fotowoltaiczna objęta programem Foton Diligent jest w zasadzie bezobsługowa. Rozsiądź się wygodnie w swoim ulubionym fotelu i obserwuj jak Twoja instalacja generuje pieniądze i ratuje środowisko.

Zobacz ile możesz zaoszczędzić?

Twój miesięczy rachunek za prąd

Roczny wzrost cen prądu

Program mój prąd i zwrot z ulgi
termomodernizacyjnej pozwolą Ci dodatkowo odzyskać

3000 + 16860 = 21860 zł

Program "Mój Prąd"

5000 zł - zwrot właśnie takiej kwoty oferuje czołowy program Polskiego rządu w kwestii dotowania przydomowych mikroinstalacji fotowoltaicznych. Rok 2020 to druga z kolei edycja programu, która trwa od od 13 stycznia 2020 roku do 18 grudnia 2020 roku (lub wyczerpania środków). Beneficjentem instalacji może zostać osoba fizyczna, która produkuje energię elektryczną w celu zaspokojenie potrzeb swojego gospodarstwa domowego, posiada zawartą umowę kompleksową z Operatorem Sieci Dystrybucyjnej (OSD) i spełnia poniższe wymagania:

  • Moc instalacji musi mieścić się w przedziale 2-10 kWp i być przeznaczona na cele mieszkaniowe.
  • Wydatki na instalację, oraz jej montaż nastąpiły po dniu 23 lipca 2019.

Aby wziąć udział w programie konieczne jest uruchomienie instalacji, wymiana licznika na dwukierunkowy, oraz faktura VAT wraz z potwierdzeniem realizacji transakcji.
Nasi klienci nie muszą się przejmować żadnym z tych dokumentów - Nasi specjaliści realizują wszystkie formalności. Błyskawicznie, kompleksowo i gratis!

Ulga termoizolacyjna

Ulga podatkowa pozwalająca na odliczenie w PIT aż do 53 000 zł to instrument rządowy skierowany do osób będących właścicielami lub współwłaścicielami budynku mieszkalnego jednorodzinnego (stanowiący konstrukcyjnie samodzielną całość jednorodzinny dom, z maksymalnie 2 lokalami, lub 1 lokalem mieszkalnym i jednym użytkowym , nie przekraczającym 30% powierzchni całkowitej budynku. Dodatkowo opodatkowywujących swoje dochody według ryczałtu podatku liniowego 19%, skali podatkowej, lub ryczałtu od przychodów ewidencjonowanych.

Odliczenia dokonuje się w roku podatkowym, w którym zrealizowano inwestycję i poniesiono koszty, przy czym przedsięwzięcie należy zakończyć do 3 lat od momentu poniesienia pierwszego wydatku. Odliczeniu podlegają tylko koszty poniesione w oparciu o fakturę VAT wystawioną przez czynnego podatnika. Jeżeli kwota odliczenia przekracza dochód (przychód dla ryczałtu od przychodów ewidencjonowanych) podatnika za dany rok podatkowy, odliczenia można dokonywać w kolejnych latach, jednakże nie dłużej niż 6 kolejnych lat liczonych od roku poniesienia pierwszego wydatku.

Zastosowanie ulgi termomodernizacyjnej pozwala więc na obniżenie kosztu mikroinstalacji fotowoltaicznej w gospodarstwie domowym aż o 16 960 zł. Nasi dedykowani specjaliści służą państwu pomocą w wypełnieniu odpowiednich dokumentów.

Zamów bezpłatną analizę

Przejdź do formularza

Ile to trwa?

Instalacja fotowoltaiczna na Twoim dachu
już w 14 dni od podpisania umowy!

Audyt energetyczny

Podczas darmowego audytu energetycznego Nasi specjaliści zweryfikują, jak szybko w Państwa przypadku  zwróci się instalacja fotowoltaiczna. W przypadku pozytywnej decyzji określona zostanie moc instalacji oraz lokalizacja paneli fotowoltaicznych i falownika. Mogą Państwo także podpisać umowę wstępną na montaż instalacji.

Montaż

W ciągu 14 dni od podpisania umowy Nasz zespół dostarczy do Państwa projekt instalacji oraz niezbędne komponenty. Następnie certyfikowani instalatorzy przystąpią do montażu, który zwykle trwa 1 do 2 dni, a kończy się wykonaniem pomiarów instalacji oraz podpisaniem protokołu odbioru.

Produkcja energii/uruchomienie instalacji

Po podpisaniu protokołu odbioru instalacji, oraz stosownych upoważnień Nasza załoga wypełni za Państwa wszystkie niezbędne dokumenty i zajmie się formalnościami - w tym wymianą licznika energii elektrycznej na dwukierunkowy. Usługa ta realizowana jest przez Państwa dostawcę energii elektrycznej i trwa zwykle kilka dni (maksymalnie 30). Od teraz Państwa instalacja generuje oszczędności!

Technologia

Panele fotowoltaiczne

Panele fotowoltaiczne
Panele fotowoltaiczne producenci

Inwertery

inwertery
Inwerterzy producenci

Nasze instalacje wykonujemy na najwyższej jakości komponentach wyprodukowanych przez godnych zaufania producentów. Każdy element Naszej instalacji pochodzi z oficjalnej europejskiej dystrybucji, co gwarantuje bezproblemową gwarancję. Współpracujemy z największymi producentami paneli fotowoltaicznych jak Jinko Solar, Q Cells, LONGI, Risen, REC, LG oraz Polską firmą Bruk-Bet Solar.

Stosujemy najbardziej innowacyjne i niezawodne inwertery takich marek jak HUAWEI, Niemiecki SMA, Austriacki Fronius i Amerykański SolarEdge. Wszyscy Nasi partnerzy to renomowane przedsiębiorstwa, dzięki czemu Ty możesz cieszyć się długą i bezproblemową gwarancją! Nasz system montażowy wykonany jest w 100% ze stali nierdzewnej i aluminium, gwarantujący bezawaryjne funkcjonowanie przez długie lata. Dzięki tak szerokiemu wachlarzowi komponentów do wyboru żaden dach, żadne oczekiwania i żadna realizacja nie stanowi dla Nas wyzwania niemożliwego do osiągnięcia!

Zostaw wiadomość
oddzwonimy

Gdzie montujemy fotowoltaikę?

Tutaj działamy:
DOLNOŚLĄSKIE, MAŁOPOLSKIE, ŚLĄSKIE, ŁÓDZKIE, OPOLSKIE