Fotowoltaika
dla firm

Profesjonalne doradztwo, pomoc przy finansowaniu, sprzedaż, montaż systemów fotowoltaicznych.

Zarobki dzięki fotowoltaice

Zacznij zarabiać od zaraz

Wykwalifikowana kadra, najlepsze komponenty, certyfikowani instalatorzy i projektanci oraz załatwienie niezbędnych formalności po Naszej stronie. Gwarantujemy błyskawiczny montaż, uruchomienie oraz serwis.

Korzystne finansowanie

Korzystne finansowanie

Dzięki współpracującym z Nami bankom oferujemy rewelacyjne warunki współpracy:

  • minimalny wkład własny
  • korzystne ROI
  • szybki zwrot z inwestycji
  • atrakcyjne warunki kredytu lub leasingu instalacji!
Wolność i niezależność

Wolność i niezależność

Uniezależnij swój biznes od podwyżek cen energii elektrycznej - średnia cen energii od II kwartału 2018 do III kwartału 2020 wzrosła o ponad 37%.

Zaplanuj przyszłość w oparciu o przewidywalne koszty energii elektrycznej.

wizerunek

Wizerunek

Stwórz firmę przyjazną środowisku. Postaw na nowoczesność, prąd ze słońca, zredukuj emisję  CO2 i innych szkodliwych substancji.

W pakiecie z Naszą instalacją oferujemy zestaw działań CSR, które możesz zrealizować i publikować na bieżąco.

Zamów bezpłatną analizę

Przejdź do formularza

Dlaczego my?

0 formalności

Zero formalności po Twojej stronie!

Nie musisz martwić się zgłoszeniami, odbiorami i innymi dokumentami. Nasza wykwalifikowana kadra wypełni je za Ciebie i zajmie się całą niezbędną biurokracją.

zysk

Zarabiaj od zaraz

Zamień rachunek za prąd na ratę leasingu. Zaoszczędzone środki zainwestuj w firmę lub w siebie! Nasi partnerzy oferują najlepsze finansowanie na rynku!

bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo i gwarantowany zwrot

Dzięki programowi FOTON WATCH Nasi specjaliści i zaawansowane algorytmy w dzień i w nocy nadzorują pracę i stan Twojej instalacji fotowoltaicznej. Postaw na twarde i rzetelne dane wprowadzając swoją firmę w erę energetyki 4.0!

gwarancja

15 lat - To najkrótszy okres gwarancji
jakiej udzielamy!

Najwyższej jakości podzespoły i komponenty, pomontażowy audyt wykonywany przez certyfikowanych specjalistów, badania termowizyjne oraz zachowanie pełnej zgodności z normami IEC 60947 i VDE-A-RE 2100-712 gwarantują Twój spokój na wiele, wiele lat.

nowoczesne technologie

Technologia z najwyższej półki!

Ogniwa i panele fotowoltaiczne wykonane w technologii monokrystalicznej, half-cut, PERC - gwarantują wydajność, długi cykl życia i 25 letnią gwarancję na uzysk - czego chcieć więcej? Falowniki o podwyższonej sprawności wyposażone w układ detekcji i gaszenia łuku elektrycznego - jakość i bezpieczeństwo idące w parze.

ratowanie planety

Ratuj świat

Dodaj kolejny diament do świetnego wizerunku swojej firmy! Obniż emisję CO2, wesprzyj środowisko i wspólnie z Nami dołóż cegiełkę do budowania lepszego jutra. Dedykowani eksperci dostarczą Ci niezbędne materiały do budowania strategii CSR opartej na Twojej nowej inwestycji!

Zostaw wiadomość
oddzwonimy

Gdzie montujemy fotowoltaikę?

Tutaj działamy:
DOLNOŚLĄSKIE, MAŁOPOLSKIE, ŚLĄSKIE, ŁÓDZKIE, OPOLSKIE