O nas

Oszczędności poprzez inwestycje

Łączy Nas zamiłowanie do technologii, środowiska, niezależności, rozwiązywania problemów i generowania oszczędności- to główne powody, dla których aktywnie i intensywnie działamy w branży odnawialnych źródeł energii. Skupiamy specjalistów z wielu dziedzin, którzy wspólnie pracują nad jak najdoskonalszymi metodami zastosowania fotowoltaiki, pomp ciepła, magazynów energii i szeroko pojętej optymalizacji.

Dzięki doświadczeniu zarówno w budownictwie, automatyce jak i finansach jesteśmy w stanie realizować kompleksowe inwestycje, spełniać cele i marzenia Naszych klientów. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z Naszą misją, wizją i celami. Zapraszamy do współpracy!

Z poważaniem,
Załoga Foton Investment.

 

Misja

Misją Foton Investment  jest generowanie oszczędności finansowych, poprawa jakości otaczającego Nas świata i życia ludzi, poprzez dostarczanie innowacyjnych rozwiązań z zakresu fotowoltaiki i odnawialnych źródeł energii.

Miarą Naszego sukcesu jest zarówno zadowolenie Naszych klientów jak i wielkość zrealizowanych inwestycji.

Wspieramy Europę w osiągnięciu strategicznego celu jakim jest 32% udział odnawialnych źródeł energii w miksie energetycznym.

Dbamy o środowisko, czyniąc świat lepszym miejscem do życia.

Wizja

Stworzyć czysty i niezależny energetycznie świat

Wartości

Frajda - wykorzystywanie najlepszych rozwiązań, troska o Naszych klientów, pracowników i partnerów, empatia w komunikacji i działaniach, nieustająca otwartość na otaczający Nas świat - oto determinanty realizowanych przez Nas projektów. Dzięki tym kryteriom każdy etap projektu to sama radość dla wszystkich zaangażowanych. Uśmiechnij się! ;)

Innowacyjność - jesteśmy przekonani, że rozwój polega na ciągłym kwestionowaniu status quo. Wspieramy Naszych klientów, pracowników i partnerów w poszukiwaniu, opracowywaniu i wdrażaniu nowych rozwiązań. Jesteśmy gotowi płynąć zarówno z prądem jak i pod prąd, za wszelką cenę poprawiając otaczający Nas świat.

Niezawodność - żeby zrealizować cele, wypełnić misję, zmienić świat poświęcamy się w stu procentach. Codziennie stajemy się lepsi i mądrzejsi. To odpowiedzialność przed Naszymi klientami, pracownikami i partnerami jest stała - gwarantujemy 100% niezawodności z Naszej strony

Ekologia - o środowisko troszczymy się nie tylko poprzez projekty związane z Odnawialnymi Źródłami Energii. Proponowane rozwiązania oraz inicjatywy, które wspieramy mają za zadanie pomóc każdemu z Nas uczynić świat i Nasze życie odrobinę bardziej eko - niech będzie to mały krok, będący początkiem wielkiej podróży do czystego środowiska